muszelki
Turystyka

Mielno-pokoje

Mielno jest bardzo piękną miejscowością. Położone nad morzem, 12 km od Koszalina. Pełne atrakcji o każdej porze roku, a jednocześnie ciche i spokojne. Warto obrać je za kierunek podróży. Szczególnie w zimę, gdy jest ciemno i ponuro. Morze w ciągu zimy jest zupełnie inne niż latem. Przede wszystkim spokojniejsze. Ludzie wybierają zimą góry. Czego osobiście nie rozumiem, bo morze dla mnie jest atrakcyjne właśnie zimą, a góry latem. Nie ma nic przyjemniejszego, niż wędrówka górskim szlakiem, gdy zieleń i słońce w koło.

Mielno polecam. Można tu obejrzeć pomnik Jelenia lub przejść się Aleją Lipową. Dużą atrakcją o każdej porze roku jest również molo. Zapewnia piękny widok na morze.

Nie wiesz gdzie się zatrzymać w Mielnie? Warto zarezerwować pokój w miejscu o nazwie Pensjonat Zacisze. Bardzo klimatyczne, spokojne i miłe dla oka i ucha miejsce. Położone 200 m od jeziora, 300 metrów od morza, w dodatku wśród drzew. Piękne miejsce. Oferuje jedno i dwuosobowe pokoje utrzymane w stylistyce pałacowej. Jednak niech ona was nie zmyli. Pałac nie oznacza zacofania. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, internet oraz telewizor. Dlatego nawet w pochmurny, zimowy dzień nie będziemy skazani na nudę.

Co więcej. Pensjonat Zacisze pozwala każdemu z nas odpocząć po ciężkim i bardzo pracowitym roku. Pensjonat posiada barek, monitorowany parking oraz saunę. Gwarantuje to komfort i pełen relaks. Myślę, że warto wynająć pokoje w Mielnie i spędzić miło czas. Samotnie lub z rodziną. Warto wcześniej zarezerwować wymarzone pokoje.

Źródło: Pensjonaty w Mielnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *