Świat łazienki

Świat łazienki

Domowy relaks w pięknie zaaranżowanej łazience

Do niedawna łazienka kojarzyła się nam z miejscem do codziennej pielęgnacji i higieny ciała. Bo i tylko temu służyła. Mało kto przywiązywał uwagę, do wkomponowania jej w całą aranżację mieszkania, czy domu. Na przestrzeni ostatnich lat nabrała zupełnie innego charakteru. Dziś nie jest tylko miejscem na poranny szybki prysznic, ale pomieszczeniem, który sprzyja relaksowi i zapewnia odpoczynek.

Czy mały metraż to przeszkoda w stworzeniu domowego spa?

Absolutnie nie! Dzięki funkcjonalnemu zagospodarowaniu, nawet na małej powierzchni możemy stworzyć miejsce, które nie odbiega od standardów większej łazienki. Ciepłe i klimatyczne oświetlenie pozwoli na stworzenie miłej aranżacji i nada przytulny charakter. Umieszczenie wiszących półek zapewni dodatkowe miejsce na ręczniki, a nawet ciekawą książkę, czy ustawienie aromatycznej świecy. Miękki dywan zapewni komfort dla naszych stóp, a dodatkowe ozdoby stworzą niepowtarzalny klimat miejsca.

Duża łazienka, to możliwość stworzenia pokoju kąpielowego

Większe powierzchniowo łazienki pozwalają na umieszczenie w nich zarówno wanny, jak i kabiny prysznicowej. Tworząc własny styl, możemy zdecydować się na łazienkę w klimacie morskim, retro, czy ostatnio popularnym – glamour.
Niezależnie, na jaki styl postawimy, to dobór dodatków nada miejscu klimat i charakter. Możemy bawić się kolorami i strukturami, wzbogacać wnętrze o świece i kwiaty doniczkowe. Stworzyć prawdziwe miejsce relaksacji, które ukoi zmysły po całym ciężkim dniu.

Odkryj również łazienkowe baterie umywalkowe

One comment on “Świat łazienki
  1. Tanialazienka.com napisał(a):

    Obecnie jest tyle na rynku rozwiązań, że można stworzyć naprawdę łazienkę marzeń. Mi osobiście podobają się łazienki urządzone w nowoczesnym stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *