taśma do remontu
Biznes

Taśmy tynkarskie

Podczas prac remontowych lub budowlanych musimy zmierzyć się z trudnymi powierzchniami, na przykład tynkiem lub cegłą. Aby nie zniszczyć ich, nie zadrapać czy nie ukruszyć podczas remontu, należy odpowiednio je zabezpieczyć.
Pomoże nam w tym mocna taśma tynkarska, która doskonale pełni rolę ochronną. Szczególnie taśma tynkarska pomarańczowa ma wiele zalet. Przede wszystkim łatwo się przerywa, dzięki czemu jej aplikacja nie sprawi kłopotu. Zastosowany w niej klej zapewnia odporność na warunki atmosferyczne do 10 dni. Gdy po tym okresie oderwiemy taśmę, przekonamy się, że nie pozostawi ona żadnych śladów kleju. Poza tym charakteryzuje się wysoką przyczepnością zarówno do powierzchni gładkich, takich jak szkło, stolarka PCV czy metal jak i do chropowatych, a więc na przykład kamień, pustaki, cegła, tynk, ściany, gips czy drewno. Jest to więc niezawodna taśma, która swoje doskonałe parametry zawdzięcza wykonaniu z dobrej jakości komponentów, na przykład kleju kauczukowego.
Liczne firmy i sklepy oferują na stronach internetowych bogaty asortyment towaru w tym zakresie. Dostępne są różnorodne taśmy tynkarskie w dowolnych kolorach i najczęściej dwóch standardowych rozmiarach, przeznaczone do oklejania różnych powierzchni. Przedsiębiorstwa produkują również taśmy na zamówienie, a więc klient może sam wybrać długość, szerokość czy kolor taśmy. Wystarczy podać wytyczne podczas składania zamówienia.
Wysoka jakość oferowanych taśm tynkarskich sprawia, że są one chętnie wybierane przez klientów.

Źródło: Taśma tynkarska do tynków sylikonowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *