Dla Pociech,  Inne,  Traktory,  Zakupy online

Zabawki rolnicze

Sklep internetowy e-skladnica.pl jest jednym z najbardziej zaufanych punktów sprzedaży części do ciągników i innych maszyn rolniczych. Od lat zaopatruje rolników w części do kombajnów, sieczkarni czy paszowozów, a także niezbędne elementy maszyn, takie jak filtry paliwa, łańcuchy napędowe czy przeguby osiowe.

Zabawki Bruder w codziennej zabawie

Dzieci uwielbiają przewozić rzeczy z miejsca na miejsce. Dzięki kolorowym przyczepom marki Bruder, ulubione misie, lalki, a także porozrzucane po podłodze klocki będą mogły wybrać się w pełną przygód wyprawę… prosto na swoje miejsce. Przyczepy, a wśród nich fantastyczne wywrotki, i beczkowozy stanowią doskonałe odwzorowanie rzeczywistych pojazdów. Wyposażono je w specjalne zaczepy, umożliwiające łączenie z innymi zabawkami producenta. Przyczepy zostały wykonane niezwykle starannie, z dużą dbałością o szczegóły oraz troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Traktory na pedały

W ofercie e-skladnica.pl znajdują się także znakomite traktory na pedały niemieckiej firmy Rolly Toys. Zabawki te przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wykonane zostały z najwyższej jakości, bezpiecznego tworzywa sztucznego. Posiadają duże, pompowane koła, dwa biegi, hamulec oraz regulowane siedzenie.

Kombajn zdalnie sterowany

Happy People to znany niemiecki producent zabawek zdalnie sterowanych. Zdalnie sterowany kombajn to atrakcja dla całej rodziny. Wyposażony w przednie i tylne oświetlenie oraz zdejmowany heder, stanowi wierną replikę kombajnu zbożowego Claas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *